O 4334

4334 je miesto určené pre ľudí pôsobiacich v hudobnej službe v cirkvi. Či už sa jedná o vedúcich chvál, hudobníkov, spevácke zbory, chválové tímy, služobníkov v modlitbových spoločenstvách alebo aj ľudí, ktorí sa chcú doma v obývačke modliť hudbou a jednoducho nevedia akordy.

4334 je web, ktorý má túžbu zásobovať služobníkov zdrojmi – textami, akordami, piesňami, ale aj vedomosťami skúsenejších a konkrétnym know-how v hudobnej službe. Zároveň chceme podporovať mladých autorov a novú tvorbu, aby sa stala kvalitatívne plnohodnotnou alternatívou sekulárnej hudbe.

4334 je nástroj, ktorý túži otvoriť dvere spolupráci, komunikácii a vzájomnému obohacovaniu kresťanov v hudobnej službe. Nie sme smutní z toho, že tu nie je 5000 worship bandov a silný komerčný worship biznis ako v USA, naopak, chceme tento slovenský každý-každého-pozná fenomén využiť v náš spoločný prospech.

4334 je projektom, ktorý nemá ambíciu sa tváriť ako ďalší kresťanský cool projekt, ktorý zahorí a vyhorí. Je vychodniarský, trocha gadžovský, familiárny, s dávkou nadhľadu a humoru, rovnako ako jeho autori.

Dúfame, že sa ti 4334 zapáči a stane sa naozaj tvojím útulným domovom, ktorý vždy rád navštíviš, keď pôjdeš okolo.